Про компанію «Розвилка»

Компанія «Razvilka» була заснована в 2019 році, але фахівці мають багаторічний досвід продажів, але і експлуатації, обслуговування сільськогосподарської та мотоциклетної техніки. В продажу є:

 1. Мотоблоки.
 2. Мототрактори.
 3. Мінітрактори.
 4. Трактори.
 5. Квадроцикли.
 6. Мотоцикли.
 7. Скутери.
 8. Будівельна, комунальна та інша спецтехніка.
 9. Причіпне, начіпне обладнання для мототракторів, мінітракторів..

Зручна пошукова навігація на сайті завжди допомагає в парі кліків знайти товар за індивідуальними потребами.

Причини співпраці з інтернет-магазином «Razvilka»

Кілька причин співпрацювати з нами:

 1. Робота з надійними постачальниками.
 2. Тестування техніки на експлуатаційні якості та можливості.
 3. Тестування техніки на експлуатаційні якості та можливості.
 4. Перевірка всього перед відправкою на надійність кріплень деталей і вузлів. Виконується заливка олії в усі системи.
 5. Допомога та консультування клієнтів в будь-яких ситуаціях, в тому числі з питань гарантійного та післялегантійного сервісного обслуговування.

За два роки фахівці налагодили зв'язки з надійними постачальниками. Всі моделі ми тестуємо. Всю інформацію про мототрактори, мінітрактори, мототехніку, спецтехніку, які ми тестували, продемонстровані на нашому Ютуб каналі «Razvilka.com.ua». Тут ви можете знайти об'єктивні огляди більшості товарів, що продаються на нашому сайті.На Ютуб каналі ви можете знайти корисний відео контент, де можна отримати поради, які можна застосовувати на практиці під час експлуатації мінітракторів, тракторів, мототракторів. Крім самих продажів, ми допомагаємо багатьом фермерам, власникам техніки для домашнього використання правильно обслуговувати трактори, мототрактори, мінітрактори, розбиратися в нюансах експлуатації, покращувати експлуатаційні якості. Наші поради допомогли тисячам фермерам-одноосібникам, власникам техніки для домашнього використання.

На Ютуб каналі ви можете знайти корисний відео контент, де можна отримати поради, які можна застосовувати на практиці під час експлуатації міні-тракторів, тракторів, мототракторів. Крім самих продажів, ми допомагаємо багатьом фермерам, власникам техніки для домашнього використання правильно обслуговувати трактори, мототрактори, мінітрактори, розбиратися в нюансах експлуатації, покращувати експлуатаційні якості. Наші поради допомогли тисячам фермерам-власникам, власникам техніки для домашнього використання.

При отриманні будь-якого товару, всі клієнти отримують докладний інструктаж з експлуатації трактора, мінітрактора, мототрактора, спецтехніки, мототехніки. Так ми допомагаємо вам уникнути перших помилок під час експлуатації, з якими зазвичай стикаються користувачі.

Слід розуміти, що нам важливо не просто продати вам товар, а максимально задовольнити ваші потреби з бюджету, потужності техніки, супутнього навісного і причіпного обладнання. З цієї причини з'ясовується, для чого клієнту потрібна покупка, і після цього підбираються товарні позиції і технічні характеристики. На сайті є телефонні номери, по яких ви можете завжди до нас звернутися. Чекаємо на ваші заявки!


Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо

Відправити