Trade-in

  • 17.11.2021

Послуга «Trade-In»: заощаджуйте, заробляйте гроші, робіть вигідні покупки

Сьогодні ми займаємося не тільки продажем техніки, але й допомагаємо вигідно позбутися старого мотоблоку, мототрактора, мінітрактора або квадроцикла. Спеціально для цього пропонуємо скористатися послугою "Trade-In". Залежно від ситуації ми пропонуємо вам заощадити гроші під час купівлі нової техніки. Ми просто пропонуємо вам частково покрити ціну нового трактора, що купується за рахунок продажу вживаної техніки.

Розберемо приклад.

У вас в гаражі стоїть трактор Титан-24 якому 5-6 років. У нього деталі суттєво зносилися, і власник хоче її продати. Ви пропонуємо вам одночасно «вбити двох зайців», поміняти стару техніку 2015 року, на нову модель 2020-2021 року випуску. Таким чином, ви заощаджуєте на покупці.

Важлива умова. Уживана техніка повинна бути в хорошому функціональному стані. Нам не важливі подряпини та пробіг, але необхідно, щоб мотоблок, мототрактор, мінітрактор перебували у робочому стані. Рік випуску не раніше 2015 року.

Що потрібно робити?

Для цього вам потрібно заповнити заявку на сайті компанії «Розвилка» або зателефонувати до експерта. Важливо надати повну інформацію про техніку. Після цього ви отримуєте оцінну вартість цього ж експерта. Ціна залежить від року випуску, терміну роботи та технічного стану техніки. Якщо вас влаштовує ціна викупу техніки, то приїжджає кур'єр, привозить нову техніку та забирає старий мототрактор. Ви на руки виплачуєте різницю з урахуванням вирахування ціни за трактор.

Таким чином, придбання техніки відбувається швидко, оскільки ми швидко цінуємо ваш час.

Ми позбавляємо вас самостійного пошуку клієнта, приведення техніки в «товарний вигляд», оскільки нас цікавлять більше функціональні та технічні характеристики техніки.

Переваги такого обміну старої техніки на новий мототрактор:

  1. Економія часу. Навряд чи ви швидко знайдете клієнта, який так швидко придбає у вас техніку. До того ж, відпадає потреба розміщувати оголошення, відповідати на дзвінки, показувати трактор покупцям.
  2. Безпека угоди. Продаж офіційному магазину завжди безпечніший, ніж фізичній особі. З цієї причини шахрайство виключено.
  3. Сума на оплату кредиту. Ви берете кредит на потрібну суму, залишок який залишається на покупку техніки, перекривається за рахунок вартості старої техніки. Природно, що нижча кількість напрацьованих мотогодин і тривалість використання, то вища ціна.

Зазначимо, що процедура купівлі техніки не відрізняється від стандартної угоди. Клієнту також приходить нова техніка «з нуля», комплект документів, запасні інструменти та запчастини, навісне та причіпне оснащення. Змінюється техніка, яку купували в магазині «Розвилка» чи будь-якому іншому місці. Послуга діє для мотоблоку, мототрактора, міні-трактора, квадроцикла.

Компанія "Розвилка" за послугою "Трейд-ін" просто викупить техніку, навіть якщо ви не зібралися купувати нову техніку. Оцінка відбувається онлайн чи на майданчику компанії. Якщо ціна влаштовує, то ви можете самі навести техніку нам або скористатися послугами кур'єра. Вартість виїзду до продавця обговорюється індивідуально та залежить від відстані. Якщо угода відбувається успішно, ви отримуєте гроші на місці.

Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте нам, проконсультуємо. Цими контактами користуйтеся для зв'язку з експертом з оцінки.


Залишилися питання?

Ми Вам передзвонимо

Відправити